Інструкція

Платформа для створення інтернет-магазинів Shop-Express

У світі, де кожен день — нова віха технологічного прогресу, бізнес стикається із серйозними викликами.  Немає часу на довгі роздуми, треба діяти прямо зараз і максимально використовувати інструменти, що довели свою ефективність. Одне із таких рішень — платформа для створення інтернет-магазинів Shop-Express. Вона дозволяє поєднати швидкість і якість розробки із помірним цінником.

Можливості Shop-Express

  1. Дизайн інтернет-магазину у вашому брендовому стилі. Ви можете налаштувати його самостійно за допомогою готових гнучких тем, а можете отримати безкоштовно у більшості тарифних пакетів. Сюди вже входить мобільна версія вашого сайту. А є і взагалі унікальне для SaaS-платформ рішення: індивідуальний дизайн за вашими вимогами без шаблонів. Ви отримаєте готовий до наповнення інтернет-магазин із всіма потрібними сторінками і модулями для старту роботи.
  2. Весь необхідний функціонал для роботи інтернет-магазину: особистий кабінет покупця, корзина, еквайринг, в тому числі функції оплати частинами, сервіси доставки. Інтеграції вже налаштовані, вам лишається лише підключити їх в адміністративній панелі.
  3. Модуль В2В. Важливі функції для компаній, що працюють в оптовому сегменті. Передбачені різні типи цін та категорій клієнтів, мінімальної ціни замовлення, налаштування повідомлень для адміністратора та клієнтів, налаштування вигляду каталогу та ще багато цікавих опцій.
  4. Мультимовність та мультивалютність. Презентуйте свій інтернет-магазин у будь-якій країні світу, де плануєте продавати свій товар. Можливість встановити валюту за замовчуванням для кожної мовної версії спростить користувачам вашого сайту процес покупки, а вам додасть нових клієнтів.
  5. SEO-оптимізація. На платформі передбачені необхідні налаштування, щоб ваш сайт мав можливості займати високі позиції в пошукових системах, як, наприклад, Google.
  6. Маркетингові модулі. Підключіть ваш сайт до систем аналітики, рекламних кабінетів та маркетплейсів в декілька кліків. Це дає вам можливість запускати рекламу в Google та соцмережах, розміщувати свій товар на торгівельних майданчиках без додаткових витрат часу в режимі реального часу.
  7. Інтеграція із web-сервісами, необхідними для контролю та  автоматизації роботи інтернет-магазину. В переліку є великий вибір необхідних сервісів, починаючи з CRM-систем та сервісів розсилок. Підключити їх дуже просто в адміністративній панелі.

Чому Shop-Express є одним із лідерів серед українських SaaS-платформ?

Перш за все, це відповідальний сервіс із людяною підтримкою. Спеціалісти технічного відділу не лишають без уваги жодного звернення і допомагають у будь-яких технічних питаннях своїм користувачам. Сервіс постійно оновлюється і власникам інтернет-магазинів стають доступні все нові функції, за які не потрібно доплачувати окремо, як у випадку із розробкою інтернет-магазину підрядною організацією. Що важливо, ціна за використання платформи дуже прийнятна — від 3 360 грн на рік, вона не підвищується протягом року, навіть якщо на платформі відбудеться підняття ціни. Хоча за минулий рік ціна жодного разу не зросла попри всі виклики, із якими команді довелось зустрітись.

Варто окремої поваги те, що Shop-Express — це свідома українська компанія, що ініціює багато проєктів для підтримки вітчизняного бізнесу. І вони згуртовують навколо своїх програм лідерів галузі e-commerce,  допомагаючи підприємцям запускати та розвивати бізнес навіть в умовах війни. 

Тож, якщо ви ще вирішуєте, як створити свій інтернет-магазин максимально швидко та зручно та за мінімальні кошти, то кращої альтернативи, ніж Shop-Express, годі й шукати. Вирішили? То йдіть на сайт, реєструйтесь та спробуйте безкоштовно весь багатий функціонал платформи протягом 7-денного тестового періоду. І не переймайтесь, якщо не все зможете опанувати одразу: спеціалісти техпідтримки допоможуть, покажуть найкращі варіанти використання саме для вас та знайдуть рішення проблеми. Дізнайтесь більше про переваги інтернет-магазинів на шаблоні, щоб приймати зважені рішення.