Інструкція

Зразок ідеальної картки товару для інтернет-магазину

Карточка товару – це сторінка в інтернет-магазині, на якій демонструється сам товар. Зрозуміло, що така сторінка повинна вміти «продавати», тобто стимулювати відвідувача здійснювати покупку і натискати кнопку «Купити». На таку здатність впливає юзабіліті товарної сторінки.

Ідеальна картка товару

Ідеальна картка товару інтернет-магазину

Практика показує, що правильно оформлена картка товару дійсно може значно збільшувати конверсію. Якщо рівень продажу в вашому магазині залишає бажати кращого, якщо користувачі залишають сторінку або відволікаються, то цілком можливо, що дизайн і юзабіліті ваших товарних сторінок потребує зміни.

Розглянемо зразок дизайну товарної картки. Перерахую основні пункти, які в ідеалі вона повинна містити, щоб інтернет-магазин приносив очікувані результати.

Опис

Опис товару - ідеальна картка товару

Цей елемент повинен бути лаконічним, адже ніхто не любить читати багато непотрібної інформації, але, в той же час, досить повним, щоб відобразити всі особливості і переваги товару.

Такий текст повинен бути написаний для людини, тобто він повинен містити менше seo-елементів, які кидаються в очі. Постарайтеся підійти до опису серйозно і максимально описати вигоди товару, так ви зможете виділитися серед конкурентів.

Картинка товару

Зображення повинно бути, перш за все, якісним. Має бути реалізована можливість збільшення картинки. По можливості додавайте більше фотографій, щоб покупець зміг розглянути товар з усіх боків.

Стаття в тему: Пошукова оптимізація зображень

Бажано використовувати елементи масштабу на фотографіях, так користувач зможе уявити реальний розмір товару. Дуже добре, якщо ви зможете дозволити собі замовити 3d-моделі. Важливо, щоб зображення по всьому сайту мали загальний фон, стиль і розмір.

Ціна

Стара і нова ціна - - ідеальна картка товару

Краще, якщо буде вказана стара і нова ціна. Це класичний маркетинговий хід, який вже тривалий час показує непогані результати. Напевно, кожен користувач інтернету бачив перекреслені ціни в електронних магазинах. Таке відображення ціни привертає увагу і створює враження додаткової вигоди. Це набагато ефективніше, ніж просто знизити ціни.

Оплата і доставка

Коротка інформація про доступні способи доставки і оплати має бути присутня на сторінці з товаром, щоб клієнт міг швидко орієнтуватися в цих питаннях. Чим більше варіантів ви зможете запропонувати, тим краще.

Відгуки

Відгуки - ідеальна картка товару

Це найважливіший елемент довіри. Сучасний інтернет-магазин не повинен існувати без блоку з відгуками. Відгуки інших людей показують, що працювати з вами безпечно, а значить, покупець не наступить на граблі першим.

Хлібні крихти

Хлібні крихти - - ідеальна картка товару

Такий елемент взаємодії з сайтом повинен бути обов’язково. Крім того, потрібно відображати його в звичному для користувача місці – вгорі картки товару. Зрозуміло, що хочеться зробити дизайн унікальним і креативним, але люди звикли до певних речей – не потрібно змушувати їх шукати щось. Таким чином, потенційний клієнт зможе легко повернутися на будь-яку необхідну сторінку.

Соціальні кнопки

Дайте можливість користувачам ділитися контентом в соціальних мережах – ви від цього тільки виграєте. Люди часто хваляться новою покупкою, діляться інформацією про знижки або просто роблять собі нагадування або закладку в соціальній мережі.

Також актуально: Базові принципи створення інтернет-магазину

Наявність на складі

Дуже важливий елемент карточки товару. Якщо ви зможете реалізувати цей елемент, то обов’язково стежте за тим, щоб він відображав реальну ситуацію із залишками товарів, адже нікому не хочеться прочитати на сайті, що товар в наявності, оформити замовлення, а потім почути від менеджера, що час витрачено даремно і даної позиції на складі немає.

Рекомендовані товари

рекомендовані товари - ідеальна картка товару

Такий елемент сторінки покликаний стимулювати крос-продажу і привертати увагу користувача. Головне, щоб пропоновані товари були релевантні інтересам відвідувача. Таким методом можна значно збільшити середній чек і конверсію. Наприклад, на сторінці з ноутбуком можна запропонувати сумку або мишку.

Краще, якщо ви зможете запропонувати знижку на додаткові товари. Покупець розуміє, що йому все одно доведеться купувати сумку, а зараз йому надається можливість купити все в одному місці, та ще й заощадити на цьому.

Вкладки

Важливими елементами будь-якої картки товару є відгуки, характеристики, фотографії, відео. Не потрібно всі ці елементи відображати в одній купі. Краще розділити все це вкладками, так ви позбавитеся від візуальної та смислової перевантаженості сторінки.

Вартує прочитати: Схема запуску свого інтернет-магазину

Популярне

Такий модуль можна відображати в сайдбарі категорій каталогу. Ці пропозиції автоматично є релевантними, тому добре привертають увагу. Крім того, «Популярні товари» можуть допомогти з вибором людині, яка ще не визначилась з чимось конкретним.

Переглянуті товари

Для цього блоку знадобиться збирати історію серфінгу відвідувачів. Демонструючи товари, які вже були переглянуті, ви допомагаєте визначитися з остаточним рішенням.

Буває, що людина переходить на якийсь товар, потім хоче порівняти його з попереднім, але стикається зі складнощами навігації і залишає сайт. Блок з переглянутих товарами дозволяє звести до нуля ймовірність такого поведінкового сценарію.

Знижка, акція

Покажіть економію. Якщо ви проводите акцію або знижуєте ціни, то покажіть цільової аудиторії скільки вони зможуть заощадити. Тут є один нюанс, який може значно вплинути на конверсію.

Знижка в розмірі декількох гривень на дешевий товар не зможе привернути увагу, але якщо цю ж знижку показати в процентному співвідношенні, то вона буде набагато привабливішою. І навпаки, якщо показати, що на ноутбук знижка 2%, то це не дуже заманливо, а 600-700 грн виглядає куди солідніше.

Повідомлення про падіння ціни

Зниження ціни - ідеальна картка товару

Цей модуль добре працює в сфері дорогих товарів. Користувач, який цікавиться пропозицією, просто залишає адресу електронної пошти, щоб отримати повідомлення, коли ціна знизиться. Такий інструмент відмінно стимулює відкладені продажі.

Працюючи над юзабіліті картки, також пам’ятаєте про “Правило трьох кліків”. І те, що сторінку не можна перевантажувати, вона не повинна відволікати увагу.

Після будь-яких змін необхідно проводити спліт-тестування, щоб переконатися, що нововведення працюють, адже буває, коли теоретично ефективний інструмент дає негативні результати на практиці – все залежить від конкретної цільової аудиторії і сфери діяльності магазину.

Що ще б ви добавили в ідеальну картку товару?