Інструкція

Пошукова оптимізація зображень

Правильна оптимізація зображень допоможе отримати високі позиції при ранжируванні по картинках в пошукових системах, полегшить просування потрібної сторінки на якій розміщені зображення.

Оптимізація зображень

Оптимізуючи зображення, ви також знижуєте час завантаження сторінки. При оптимізації JPEG зображення, його розмір може знизитися. Нижче перераховані 14 способів оптимізації зображень під пошукові системи.

 1. Плагін WordPress: Для оптимізації зображень на вашому WordPress блозі, ви можете спробувати плагін WP smush. Даний плагін автоматично стискає зображення.
 2. Title і ALT: Атрибут ALT є основним при оптимізації зображення під пошукову систему. Тут ви повинні коротко описати зображення.
 3. Зміна розміру: Змінювати розмір зображення завжди слід за допомогою спеціальних програм (наприклад, Photoshop) або інших онлайн інструментів. Ніколи не слід цього робити за допомогою HTML або CSS.
 4. Файл Robots.txt: Ваш файл Robots.txt повинен дозволяти пошуковикам читати папку з зображеннями. Не слід блокувати цю папку в robots.
 5. Файл: Файл завжди має бути релевантним. Якщо у вас зображення столу, тоді і назва зображення повинно містити слово “стіл”. Якщо це чорний стіл, тоді ім’я зображення повинно містити “чорний стіл”. Замість підкреслень (_) використовуйте дефіси (-).
 6. Використовуйте заголовки (підписи): Поруч із зображенням використовуйте заголовки. Вони можуть бути зверху, знизу, праворуч або ліворуч.
 7. Будьте релевантні: Зображення повинно збігатися з темою контенту і навпаки. Зображення можуть змусити ваших користувачів довше затриматися на сайті.
 8. Зберегти для Web: Для оптимізації зображень завжди використовуйте Adobe Photoshop. Для більш глибокої оптимізації використовуйте функцію “Зберегти для Web” (Save For The Web). Зайдіть у вкладку файл і знайдете там пункт Зберегти для Web. Тим самим програма підбере оптимальну якість і розмір зображення для Інтернету. Оптимізувати можна також і за допомогою Adobe Fireworks.
 9. Корисні інструменти: Для оптимізації зображень ви можете використовувати цей інструмент Optimizila
 10. Обрізка: залиште найважливіші частини зображення, а решту обріжте. Це допоможе вам заощадити місце на сторінці. Зазвичай люди намагаються обрізати білий простір навколо основного зображення.
 11. Правильний формат: Ось формати, які використовуються найчастіше:
  JPEG – для фотографій
  GIF – для анімації
  PNG – для логотипів, іконок, кнопок і т.д.
 12. Високоякісні зображення: Багато хто вірить, що люди схильні приділяти більше уваги якісним зображенням, де можна розгледіти деталі. Уникайте незрозумілих та абстрактних зображень.
 13. Оптимізований хостинг: популярним хостингом зображень є Flickr, ходять чутки, що саме Flickr допомагає Yahoo! в оптимізації зображень. Працюйте з перевіреним і популярним хостингом або зберігайте зображення на своєму хостингу, якщо він витримує навантаження і не гальмує завантаження сторінки.
 14. Унікальні зображення: експерти вірять, що унікальні зображення сприятливо впливають на оптимізацію. Брендувати зображення можна за допомогою водяних знаків (ВОТЕРМАРК) або логотипів.

Якщо ви знаєте інші хороші методи оптимізації зображень, діліться ними в коментарях!