Про мене

Вітаю вас на своєму блозі про seo Bolibrukh.com Я Олег Болібрух, працюю в сфері інтернет-маркетингу вже понад 4-х років.

Раз Ви тут – значить Ви працюєте над створенням (або тільки плануєте) власного інтернет проекту.

Неважливо що Ви робите: маленький сайт-візитку, блог або інтернет магазин – основні принципи створення і розкручування сайтів однакові для всіх проектів.

Тут Ви зможете отримати доступно викладену інформацію про всі етапи створення та просування сайтів, корисні поради та програми необхідні веб-майстру.

Крім того, я буду розвивати цей блог і описувати свої дії і їх результат, таким чином Ви зможете наочно побачити результат просування сайту повністю з нуля.

Я спеціально не буду використовувати швидкий (масову закупівлю посилань і статей) спосіб нарощування рейтингу, а постараюся просунути сайт максимально природними методами.

Крім того, Ваш сайт, на яку б тематику він не був, може в майбутньому приносити Вам дохід. Якщо це сайт-візитка Вашої компанії, то дохід буде достатнім хіба що для оплати хостингу або домену, а от якщо Ви робитимете створенням і розкручуванням сайтів всерйоз і прибуток буде зовсім інший.

Але відразу хочу застерегти – не думайте що це золоті гори або шалені гроші – все що Ви заробите буде результатом досить важкої праці, хоча якщо займаєшся справою яке подобається – працювати набагато легше.

Так як блог молодий, статей поки замало, але заходьте частіше. Якщо будуть питання – задавайте в коментарях. Успіхів!