Перший пост)

3342

Вітаю Вас на цьому сайті! Мене звати Олег Болібрух, я SEO-спеціаліст та інтернет-маркетолог. Сьогодні в мене День народження і в якості подарунку самому собі я вирішив запустити особистий блог.

Для кого буде цей блог? Перш за все буду писати для себе, адже з часом щось забувається і починаєш шукати наново інструкції як що зробити. Я хочу щоб все, чим я користуюсь і що використовую було у моєму блозі.

Буду писати для своїх клієнтів, тому що часто чую різні запитання: що, як і для чого робити. Доводиться часто пояснювати одне і теж по кілька разів. Тепер буде легше скинути посилання на статтю чи інструкцію, чи продемонструвати кейс.

Також писатиму для людей, які цікавляться тематикою SEO. Можливо, профі також знайдуть щось корисне для себе. Знаю таких блогів дуже багато, але постараюсь надати реально корисну інфу, яку я сам використовую в роботі.

Про що буду писати в першу чергу ще не знаю, хочеться якось всю інформацію структурувати, щоб все було зручно і зрозуміло для всіх відвідувачів блогу.

Дякую за увагу) Другий пост не за горами)