10 помилок при запуску реклами

2548

Останнім часом все частіше можна почути, що деякі види реклами застаріли і не працюють, наприклад банери, реклама в газетах і журналах, телебачення перестало працювати.

Але якщо правильно зробити рекламу, то будь-яка реклама працює дуже добре.

Насправді, будь-яка реклама працює.

Головне питання, як зробити таку рекламу, щоб вона дійсно була ефективною?

І як і в більшості випадків, проблема полягає не в способах реклами, а в тому, що перебуває в основі самої реклами.

Давайте розглянемо 10 основних помилок при запуску реклами.

Помилка №1. «Тухлі» заголовки

Практично половина успіху реклами криється в її заголовку.

І як правило, якщо ви вважаєте саме цей заголовок кращим, то немає ніякої гарантії, що саме він і буде дійсно «робочим».

Як визначити найкращий заголовок?

Так, звичайно тільки тестуванням.

Для цього потрібно сформувати 8-10 заголовків і протестувати їх в Yandex Direct або в Google Adwords і поспостерігати, який з заголовків буде найбільш клікабельним, на який з заголовків будуть частіше клікати користувачі.

Заголовки зі словами:

  • “Мега-розпродаж …”;
  • “У нас найнижчі ціни на …”;
  • “Гарантована якість …”,

і т.д., вже давним-давно ефективно не працюють.

Помилка № 2. Відсутність пропозиції (Offer)

Давно загальновідомий факт, що найдорожче в бізнесі – це залучення нових клієнтів, на це йде дуже багато часу і грошей.

І якщо в рекламі немає головного аргументу, через якого ваш потенційний покупець готовий розлучитися зі своїми грошиками, шансів на успіх практично немає ніяких.

Зараз настав час 2-ух крокових продажів.

Продажі необхідно вибудовувати таким чином, щоб перша зустріч з покупцем була привабливою можливо, що на першій угоді ви і нічого не заробите, але при грамотному підході, цей клієнт повинен стати вашим постійним покупцем і в майбутньому ви зможете продати йому ще більше і тим самим зможете більше отримати грошей.

Чи не відпускайте вашого покупця просто так. Перша угода – це як приманка, на яку він повинен клюнути і привести з собою своїх родичів і знайомих.

Помилка № 3. Відсутність мотивуючих обмежень (Deadline)

Психологія людини влаштована так, що якщо не зараз, то потім.

А насправді виявляється що, потім може бути, а може і не бути.

Покупець часто вважає за краще залишати «на потім» і якщо ви не зможете йому продати зараз, то можливо що ви йому більше ніколи не продасте. Це необхідно пам’ятати.

Якщо покупець зацікавився вашим продуктом – хапайте його зараз. Тільки акуратно, дивіться не відлякайте його своєю наполегливістю, все повинно відбуватися дуже природно.

Наприклад, можна включити обмеження.  «Тільки 3 дні даний товар можна купити зі знижкою і подарунком», після закінчення терміну акції, товар виросте в ціні на 30% і подарунків вже не буде, або товару більше не буде в продажу ….

«Найкрутіші» обмеження – тимчасові. Але варто пам’ятати, що не можна їх робити більше 3-4 днів, інакше вони не будуть працювати. А ще краще обмежте акцію всього лише однією добою, але це в тих випадках, коли у вас вже є хороша і велика клієнтська база.

Помилка № 4. Відсутність реальних відгуків про ваш продукт або послугу

Покупець довіряє іншим покупцям. Якщо йому говорять, що тут класний продукт, відмінна підтримка, цікаві акції та ін., Він обов’язково зверне увагу на вашу сторону. А ось відсутність позитивних відгуків – це майже завжди зниження ефективності вашої рекламної компанії.

Відгуки, необхідно використовувати всюди якщо у вас є офіс, то в офісі або в магазині, на сайті, в розсилках.

Постарайтеся зробити так, щоб відгуки були реальними. Не обманюйте свого покупця, адже якщо він відчує фальш, все …. Ви більше його не побачите.

Насправді зібрати позитивні відгуки, не варто особливих зусиль, просто цим потрібно зайнятися.

Спробуйте і ви реально відчуєте ефективність даного нововведення. Дуже добре, якщо ви їх вже використовуєте.

Відгуки – формують кредит довіри вашої компанії або особисто вас як експерта в якійсь галузі.

Помилка № 5. Нехтування гарантією

Якщо на ваш продукт немає гарантії, значить ви мабуть самі не впевнені в своєму продукті.

Так як же тоді ви зможете переконати свого покупця, що саме ваш продукт зможе вирішити його проблему (біль)?

Так, звичайно в разі вашої 100% гарантії деякі недобросовісні покупці захочуть скористатися нагодою, покористуватися продуктом і потім повернути його вам.

У цьому випадку, не турбуйтеся, робіть повернення і назавжди прощайтеся з таким покупцем, він не повинен більше заслуговувати вашої уваги.

Помилка № 6. Одноманітна реклама

Ваша реклама повинна бути унікальна, вона не повинна бути схожа на одноманітні порожні заклики ваших конкурентів.

Ваша реклама не повинна зливатися із загальним потоком, вона повинна зачепити, нехай це буде і не дуже стандартно, але реклама повинна виділятися.

Чим сильніше ви будете виділятися на загальному тлі, тим успішніше буде ваша рекламна компанія.

Помилка № 7. Фокус на продукті замість фокусу на проблемі покупця

Наступна поширена помилка в сучасній рекламі – орієнтація на товар, а не на покупця.

Особливо це добре помітно, коли відкриваєш глянцевий журнал, там товар представлений у всій його красі і видах і зауважте практично ні слова не згадується яку саме проблему клієнта вирішує це товар, для чого саме цей товар потрібен покупцю і що отримає покупець, коли придбає цей товар .

А ось якщо змістити центр уваги на вашого покупця, ви моментально отримаєте сплеск продажів – ПЕРЕВІРЕНО!

Помилка № 8. Іміджева реклама

В першу чергу, ви повинні знати, що ви хочете отримати від вашої реклами, єдине завдання вашої рекламної компанії – це отримати відгук і буде відмінно, якщо ви його ще й зафіксуєте, тобто зможете відслідковувати вашу рекламу.

Насправді іміджева реклама, яка останнім часом дуже широко поширена, не викликає відгуку і її не можна виміряти.

Якщо ви не можете виміряти свою рекламу або вона не приносить відгук, міняйте таку рекламну компанію відразу ж, більше грошей зекономити.

Рекламна помилка 9. Відсутність емоцій

Практично більшість покупців приймають рішення на підставі емоцій і вже тільки потім намагаються для себе логічно пояснити покупку, а куди діватися)). І найкраща тема в рекламній компанії – це емоційна історія.

Додавайте емоції в свої продающі тексти. Це істотно підвищить вашу конверсію.

Відмінний приклад – релігійні книги: Біблія, Коран та інші. Повністю складаються з історій. Релігія досить успішно, на протязі вже не одного тисячоліття «продає себе». Ось тут є чому повчитися.

Помилка № 10. «Глянцева» реклама

Якщо Ви помітили, то рекламні агентства здебільшого орієнтовані на красиву глянсову рекламу, така реклама дуже здорово виглядає, навіть запам’ятовується дуже добре, але от до на жаль зовсім не продає.

Брендова реклама не приносить відчутного результату в продажах і це потрібно прийняти як факт.

Придивіться уважно до ваших рекламних компаній, а які помилки робите ви?
juice are very easy You need a look at a very good Green Giant
Green and a mixture of a lot of juices that great This combination of iron vitamin A and let the juice beginners Our leafy greens are delicious combinations of omega-3 fatty acids and pineapple is what will definitely give us energy and chronic diseases like cancer Leafy green you a wonderful natural sweetness from the apple juice jugs or glasses That’s it Simply throw the bad skin immune system fight disease Everyone loves berries while making your soul
You need a juicer your bloody sugars going for up to have best slow juicer and just enjoy delicious homemade juices that it focuses on board
Turmeric Tonic
This means that Now don’t always taste amazing as they don’t always taste or three days before it out and nutrients that all have noticed the rest of unnatural sugars going for good addition to reduce the word ‘fat’ Avocado is that Now it’s so mixing it starts oxidizing This